نام برند (Branding) و شبکه های اجتماعی (Social Network)

نام برند (Branding) و شبکه های اجتماعی (Social Network)

در این مطلب و آموزش از وبوآپ تصمیم داریم، به نام برند (Branding) و شبکه های اجتماعی (Social Network) بپردازیم. پس همراه ما باشید.

⭐برای بهره مند شدن از کد تخفیف اسکای روم میتوانید، از این صفحه اقدام نمایید.⭐

هدف از برند و شبکه های اجنماعی چیست؟

معرفی برند و استفاده از نام تجاری یکتا و محافظت از آن همچنین؛ پیدا کردن وب سایت های مناسب برای معرفی کسب و کار خود مهمترین مواردی هستند، که برای توسعه Branding باید انجام دهید.

در حال حاضر استفاده از شبکه های اجتماعی و فعالیت های قوی در آنها بسیار تاثیر مثبتی در رتبه (Ranking) شما در نتایج گوگل دارد، برای مشاهده نتایج قابل توجه لازم است. دقت و زمان زیادی را صرف کنید. و همچنین؛ هوش کافی برای استفاده صحیح از ابزار و نکات مطرح شده برای پیشی گرفتن از رقبای خود را بکار بگیرید.

شبکه های اجتماعی شما باید دارای محتوای تولیدی و با کیفیت، ثبت برند با یک نام در شبکه های اجتماعی متفاوت، به روز رسانی متعدد و موارد مهم دیگری که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم:

وجود اسم برند در دامنه و لینک های موجود در هر صفحه: 

مناسب است. در نام دامنه و لینک های داخلی و خارجی از نام برند استفاده شود.

جستجو توسط نام برند:

جستجوی نام برند، توسط کاربران در موتورهای جستجو امتیاز بالاتری نسبت به جستجوی کلمه کلیدی و سپس؛ رسیدن به سایت شما از طریق نتایج جستجو دارد.

جستجوی نام برند + کلمه کلیدی:

جستجوی نام برند، بهمراه کلمه کلیدی مدنظر به عنوان مثال؛طراحی سایت وبوآپ تاثیری مثبتی دارد. زیرا؛ گوگل متوجه شهرت و کیفیت برند شما می شود.

شبکه های اجتماعی مهم:

🔵فیس بوک (FaceBook): میزان فعالیت، تعداد لایکها و مشاهده ها.

🔵توییتر (Twitter): تعداد دنبال کنندگان (Follower) و پست های بالا.

🔵لینکدین (Linkedin): از کارمندان برند تقاضا می شود. تا لینک سایت را به همراه نام برند در اکانت خود درج کرده تا باعث ایجاد بازدید شوند.

آنلاین بودن با پروفایل گوگل  Known Authorship:

در سال 2013 گوگل اعلام کرد؛ در نتایج جستجو اطلاعات مرتبط با پروفایل های انلاین بالاتر از محتوای عادی قرار می‌گیرد. و کاربران بر روی محتوای بروزرسانی شده بیشتر کلیک می کنند.
نام برند و شبکه های اجتماعی

Known Authorship به چه معنی است؟

هنگامی که Gmail کاربر به وب سایت متصل باشد، و فعالیت های مربوط به آن بصورت مداوم و پیوسته از طریق یک حساب کاربری انجام شود. به معنی آنلاین بودن پروفایل کاربر (Known Authorship) است.

جعلی بودن اکانت های شبکه های اجتماعی:

گوگل بسیار باهوش است. و پروفایل های جعلی را از کاربران فعال تشخیص میدهد. به عنوان مثال؛ حساب کاربری با ده هزار دنبال کنندگان و 100 پست نسبت به حساب کاربری با همان تعداد دنبال کنندگان ولی تعداد 20 پست ارجحیت بالاتری دارد.

اخبار مربوط به برندهای معروف (Top Stories):

اخبار و اطلاعیه های برند های بسیار مشهور همیشه به عنوان Top Stories گوگل در صفحه نخست نتایج جستجو قرار می گیرد. که این امر باعث انتقال بازدیدکننده بیشتر می شود.

نام برند و شبکه های اجتماعی

⭐برای خرید کلاس آنلاین اسکای روم میتوانید، در این صفحه اقدام نمایید.⭐

اطلاعات واقعی ثبت شده:

معرفی کسب و کار و آدرس آن (موقعیت جغرافیایی ثبت شده با اطلاعات درست در گوگل مپ) تعیین کننده؛ اعتبار و قابل اعتماد بودن برند شما به شمار می‌آید.

نام برند و شبکه های اجتماعی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا